Opel Vivaro
2.0 CDTI L1H1 Airco|Crusie|Trekhaak
Direct kopen, basisprijs: € 6.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.450,-
LEASEPRIJS: € 106,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.290,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Vivaro |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 CDTI L1H1 Airco|Crusie|Trekhaak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 20 augustus 2014 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 247.282 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VK-003-D |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 1.265 kg |
| Gewicht: | 1.685 kg |
| Wielbasis: | 310 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.950 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- cruise control
- cruise control en lederen stuurwiel
- lichtmetalen velgen 16"
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- bumpers in carrosseriekleur
- Business-pakket
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- elektrische ramen voor
- Executive-pakket
- Geen extra kosten
- houten vloer in laadruimte
- lederen stuurwiel
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- passagiersairbag
- radio-CD/MP3 speler
- regensensor
- Roetfilter
- Rookvrij
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak